featured

Ndahen çifti i njohur i showbizzit pas gjashtë vitesh së bashku

Historia e dashurisë e Taylor Swift dhe Joe Alwyn thuhet se ka mbaruar. Këngëtarja dhe aktori – të cilët kanë qenë së bashku për më shumë se gjashtë vjet – janë ndarë.

Raportohet se ndarja ka ndodhur disa javë më parë dhe ka qenë në mënyrë paqësore

“Nuk ishte dramatike”, ka thënë burimi.

Gjatë gjithë viteve të tyre së bashku, ish-çifti kanë qenë disa herë në qendër të thashethemeve të fejesës por duket se kaluan një krizë që i qoi në ndarje. /Botapress.info/

Ndahen çifti i njohur i showbizzit pas gjashtë vitesh së bashku

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!