Luizi e Xhuli në Bogë të Rugovës

featured

Luizi po e vazhdon fuqishëm garën e “Big Brother VIP Albania”, ku po luan me të gjitha mjetet dhe forcat e tij.

Siç dihet, këngëtari Luiz Ejlli është kandidati më i fuqishëm për ta fituar edicionin e dytë të “BBVA”.

Ndërkohë që shou i Shqipërisë po vazhdon, ai i Kosovës e ka mbyllur siparin, me fitues Stresin,

Por, fansat po i bashkojmë Luizin dhe Julin gjatë gjithë kohës në foto-montazhe të ndryshme, madje në një prej tyre i kanë dërguar në Bogë të Rugovës.

Luizi e Xhuli në Bogë të Rugovës