featured

Lorenci vë pikat mbi ‘i’ për marrëdhënien me Keisin

Një ditë pas daljes nga shtëpia e BBV2, Lorenci I ftuar në Fan Club, foli në lidhje me dinamikat që shkaktoi në shtëpi.

Ai ndau dhe me teleshikuesit keqkuptimet dhe situatën e krijuar me ish-të dashurën, Keisin.

I pyetur nëse rilindi diçka brenda shtëpisë, Lorenci tha se nuk mendon se ekziston diçka nda ana e askujt.

Lorenci: Nuk e besoj, as nga ana ime as nga ana e Keisit. Nga ana shoqërore ne jemi miq shumë të mirë.

Lorenci vë pikat mbi ‘i’ për marrëdhënien me Keisin
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!