featured

Llapi shënon fitore të thellë ndaj Drenicës, Gjilani mposhtet nga Ferizaj

Gjilani ka pësuar humbjen e dytë radhazi.

Skuadra e Zekirja Ramadanit është mposhtur në udhëtim te Ferizaj me rezultat 2-0 me golat e realizuara nga Halili dhe Gentrit.

Fitore të thellë ka regjistruar Llapi që e ka mposhtur Drenicën me rezultat të thellë 4-0 në Podujevë me gola e Porgnit, Firminos, Alidemajt dhe Kurtajt.

Gjilani është e treta në tabelë me 40 pikë, një më shumë se Llapi. Ferizaj është në vendin e shtatë me 31 pikë derisa Drenica e fundit me 23 pikë.

Llapi shënon fitore të thellë ndaj Drenicës, Gjilani mposhtet nga Ferizaj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!