Kryemadhi feston ditëlindjen, Meta: Për mua do jesh gjithmonë gjimnazistja ëndërrimtare

featured

Sot deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kyemadhi feston ditëlindjen. Kryemadhi mbush 49 vjeç dhe një urim të veçantë ka marrë nga bashkëshorti i saj Ilir Meta.

Meta shprehet se për të Kyemadhi do të mbetet gjithmonë gjimnazistja ëndërrimtare.

“Edhe 100 Pranvera të reja për Monën! Ajo për mua do të mbetet gjithmonë gjimnazistja ëndërrimtare!”

/Gazeta Express

Kryemadhi feston ditëlindjen, Meta: Për mua do jesh gjithmonë gjimnazistja ëndërrimtare