featured

Krasniqi ironizon keq me Bislimin, e përmend edhe kalin: Ai është fjetur kur është zgjuet!

Profesori universitar, Milazim Krasniqi ka ironizuar me zëvëndëskryeministrin e Kosovës, Besnik Bislimin dhe me problemet e tij me gjumin.

Krasniqi ka thënë se Bislimi është fjetur kur është zgjuar.

Tutje, në postimin e tij duke folur për krijimin e Asociacionit, Krasniqi ka përmendur qerren dhe kalin.

Postimi i plotë:

Asociacioni nuk do të formohet më ndonjëherë, pasi të formohet një herë.

Besniku është zgjuet edhe kur flen, por është fjetur kur është zgjuet.

Kur shkon qerrja para kalit, kali nuk është në qendër të qerres.

As kur është vonë, nuk është mjaftueshëm vonë.

Kur lëvizim përpara, nuk ecim nga prapa. (Anonimi i Ohrit)

Krasniqi ironizon keq me Bislimin, e përmend edhe kalin: Ai është fjetur kur është zgjuet!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!