featured

Këta janë katër trajnerët që pëlqehen nga Inter, Inzaghi do largohet pas përfundimit të sezonit

Sergio Conceiçao nuk është emri i fundit nga emrat që do të dalë për pankinën e Interit për sezonin e ardhshëm.

Lamtumira me Simone Inzaghi tani duket e sigurt dhe drejtuesit e Nerazzurrëve po vlerësojnë profilet në qarkullim që i përshtaten më së miri projektit të kompanisë së Steven Zhang, përcjell GazetaBlic Sport.

Tre profilet e tjera sot në listën e dyshes Marotta-Ausilio janë ato të Antonio Conte, njeriu i Scudetto-s, së fundmi i shkarkuar nga Tottenham, Roberto De Zerbi, që po mahnit në Premier League me Brightonin e tij dhe Thiago Mottan, sot në krye të Bolognas.

La Gazzetta dello Sport raporton se këta janë emrat që mund ta udhëheqin Interin vitin tjetër.

/GazetaBlic Sport

Këta janë katër trajnerët që pëlqehen nga Inter, Inzaghi do largohet pas përfundimit të sezonit
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!