Fillon ndeshja Bad News Eagles – GamerLegion, këtu mund ta shikoni

featured

Ekipi shqiptar, Bad News Eagles ka fituar dje ndaj ekipit të dytë më të mirë në botë, FaZe Clan dhe ka siguruar kualifikimin në Major të CS:GO.

Bad News Eagles do të zhvillojë sot një ndeshje shumë me rëndësi sa i përket Major të Parisit që zhvillohet muajin e ardhshëm, shkruan GazetaBlic Sport

bNE do ballafaqohet sot me GamerLegion me fillim nga ora 11:00.

Tashmë ndeshja veçse ka filluar dhe mund ta shikoni në linkun e mëposhtëm:

twitch.tv/xhocii

Fillon ndeshja Bad News Eagles – GamerLegion, këtu mund ta shikoni