featured

Banori i BBVA puth në buzë Jori Dellin dhe Dea Mishelin

Ronaldo Sharka është në mesin e katër banorëve që është rifutur sërish në Big Brother VIP Albania.

Ai së bashku me Efi Dhedhes, Kiara Titon dhe Bledi Manen, hynë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri javën e kaluar.

Të njëjtit së fundmi u dërguan në nominim nga Nita Latifi, e cila kishte një avantazh në lojë.

Foto: Screenshot/TikTok

Kjo ka bërë që gazetari i njohur të bëjë veprime të ndryshme e të jetë në qendër të vëmendjes.

Mbrëmë (e shtunë) pas spektaklit, Ronaldo në një moment ka puthur modelen Jori Delli.

Pas kësaj, i njëjti i kishte dhuruar një puthje në buzë përpara banorëve të tjerë edhe Deamishel Hoxhës.

Përkundër kësaj, Sharka ditë më parë u shpreh se është në një lidhje re dashurie.

Foto: Screenshot/TikTok

Nga Big Brother VIP Albania në spektaklin e së shtunës u larguan dy banorë: Gerti Koxha dhe Lorenc Hasrama.

@albania.bigbrother Ronaldo puth Dean #luizejlli ♬ original sound – Albania Big Brother

Banori i BBVA puth në buzë Jori Dellin dhe Dea Mishelin

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!