featured

Vivien flet mbi raportimet për shtatzëninë e saj

Vivien dhe Getinjo janë ndër personat më të komentuar ditëve të fundit në rrjet.

Dje gjatë ditës qarkulloi një thashethem, ai i shtatzënisë së Vivit.

Ish-banorja në një prononcim për Prive ka mohuar lajmet që po qarkullojnë.

“Nuk janë lajme të vërteta. Nuk e di nga e kanë nxjerrë këtë si lajm”, u shpreh Vivien për Prive.

Ndërkaq, Geti që i është larguar këto ditë rrjeteve sociale nuk është prononcuar mbi spekulimet.

Vivien flet mbi raportimet për shtatzëninë e saj

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!