featured

Sfidat e superiores/ Partizani-Egnatia dhe Tirana-Kukësi

Ditën e djeshme është zbardhur zyrtarisht java e 28-të e Abissnet Superiores, ku ndeshjet janë përcaktuar të luhen në dy ditë, të dielën 3 takime dhe dy të tjera ditën e hënë.

Sfidat e superiores/ Partizani-Egnatia dhe Tirana-Kukësi
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!