“S’ ngopem dot me Visin në…”/ Habit bashkëshortja e aktorit: Më vjen turp t’iu tregoj çfarë…

featured

Ditën e djeshme në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar bashkëshortja e Elvis Pupës, Belina.

Në një lidhje “Skype” nga Australia, ajo tregoi se e ka ndjekur Visin gjatë rrugëtimit në “Big Brother VIP2” dhe se e ka marrë shumë malli.

“Kur je në distancë, minimumi është që një person do të ketë kontakt fizik ose në telefon, do t’ia dëgjosh zërin. Thjesht fakti që e sheh në Tv s’ do të thotë që të ngop. Para Tv e kap veten duke i fol televizorit. S’ i them të gjitha këtu se më vjen zor, por i them “të dua shumë, sa i mirë je”, tha duke qeshur ajo.

“S’ ngopem dot me Visin në…”/ Habit bashkëshortja e aktorit: Më vjen turp t’iu tregoj çfarë…