featured

“Pse zgjedh rrugën e gabuar”/ Luizi qorton Kiarën dhe Efin: Keni dalë shumë shëmtuar (VIDEO)

Luizi i ka thënë Efit që mund të kishte gjetur një mënyrë tjetër për t’u sqaruar me Kiarën.

Sipas tij mënyra se si ato debatuan ishte shumë e shëmtuar.

Ai tha se e gjithë shtëpia u vendos në ankth kur ata të tre u bashkuan sërish dhe se të tre ata mund të nxjerrin të gjithë banorët jashtë.

Efi u shpreh se nëse ata të tre nuk bashkepunojnë nuk do e arrijnë dot këtë gjë.

“Pse zgjedh rrugën e gabuar”/ Luizi qorton Kiarën dhe Efin: Keni dalë shumë shëmtuar (VIDEO)

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!