featured

“Ky është Luizi im”, Oriola Marashi poston foton krah stilistit italian

Luizi është personazhi më i ndjekur i “Big Brother VIP”, teksa të shumtë janë dhe personazhet e njohur të ekranit që e mbështesin.

Mes tyre është dhe modelja e njohur Otiola Marashi, e cila në disa raste ka mbështetur hapur këngëtarin. Së fundmi ajo ka postuar një foto në Instagramin e saj, ku shfaqet me një djalë, i cili i ka lyer flokët bjond, ashtu si Luizi.

Krah fotos, Oriola shkruan “ky është Luizi im”.

“Ky është Luizi im”/ Oriola Marashi poston foton krah
“Ky është Luizi im”, Oriola Marashi poston foton krah stilistit italian
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!