featured

Eliana Kallo mahnit “The Voice Kids Germany”

13-vjeçarja Eliana Kallo pranon se dashuria për muzikën ka përcaktuar jetën e saj që në fëmijëri. Ajo ka marrë pjesë në edicionin e fundit të spektaklit “The Voice Kids Germany” duke mahnitur jurinë të cilët shtypën të pestë butonin dhe publikun.

Emra të njohur të artit si Lena Meyer-Landrut, Sasha, Max Giesinger dhe anëtarët e grupit “Meine Freunde” janë shprehur me fjalët më të mira për adoleshenten shqiptare e cila kaloi me sukses fazën e audicioneve të fshehta.

Eliana Kallo mahnit “The Voice Kids Germany”
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!