“E gjete burrin siç e le?”/ Nga eksperienca në BBV te Dori dhe djali, Olta Gixhari i rrëfen të gjitha pas daljes nga reality show

featured

Olta Gixhari ka qenë e ftuara e sotme tek “Më lërë të flas”, ka folur për eksperiencën e saj në Big Brother dhe jeta pas daljes me raportin e bashkëshortit dhe djalin e saj.

Nuk kishin si të mungonin dhe pyetjet pikante nga vëllezërit Veshaj, të tipit: A e gjete burrin si e le?

Kam harxhuar gjithë kohën me djalin tim.

“Meqë natën e spektaklit që unë dola djali ishte pak i ftohtë dhe u duk sikur ishte larguar apo më kishte harruar, kur shkova në shtëpi ai hidhej mbi krevat dhe thoshte “mami, mami të dua shumë”.

Dorin e kishte marr malli shumë. Nga mendorja ishte shumë mire.

U rikuperuam shumë shpejt famljarisht.”- tha Olta.

“E gjete burrin siç e le?”/ Nga eksperienca në BBV te Dori dhe djali, Olta Gixhari i rrëfen të gjitha pas daljes nga reality show