featured

Çfarë po ndodh? Një nga banorët ka vendosur të dalë nga Big Brother

Në një moment kur e ka gjetur Luizin vetëm Lorenci i është afruar dhe i ka treguar me zë të ulët se ka vendosur të largohet sot dhe e ka lajmëruar edhe Vëllain e madh. Kur Luizi e ka pyetur pse ai i ka thënë: “Se përballoj dot, kam si ankth dua thjesht me dalë.”

Luizi: Po hë o burrë se do mësohesh. E di sa herë kam dashur unë me dalë?

Lorenci: Po t’i ke motiv me ndejt o burrë. Po të kisha dhe unë një motiv e haja veten me dhëmbë për të qëndruar. Po s’mundem më. U bë gjithë kjo kohë nuk mësohem dot.

Çfarë po ndodh? Një nga banorët ka vendosur të dalë nga Big Brother
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!