featured

Bujar Muli: Ta rrëzojë kafshën prej 1.283 kg me grusht, sfida ime e radhës

Bujar Muli, është një nga njerëzit më të fortë që ka Kosova.

Vushtrriasi u bë i njohur me rekordet e arritura me forcën që ka.

Ndalja e veturave, tërheqja e kamionëve, ngritja e lartë e traktorit, lëvizjen e objekteve të rënda, janë vetëm disa nga sukseset e tij.

Por, tani ai i ka vënë vetës dhe një synim.

Ai do ta sfidojë vetën me një kafshë goxha të fuqishme.

Bujar Muli, do të provojë që ta ndal me grusht atë.

Së fundmi, “Herkuli i Kosovës”, ka njoftuar për këtë në rrjetet sociale para disa orësh.

The post Bujar Muli: Ta rrëzojë kafshën prej 1.283 kg me grusht, sfida ime e radhës first appeared on TV21.

Bujar Muli: Ta rrëzojë kafshën prej 1.283 kg me grusht, sfida ime e radhës
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!