featured

“Unë dhe Kiara do dalim në nominim kokë më kokë” çfarë po paralajmëron Luizi

Banorët e Big Brother janë ndarë në çifte. Njoftimi u erdhi nga Vëllai i Madh, por ende nuk kanë marrë detaje se me çfarë lidhet kjo ndarje.

Banorët kanë nisur aludimet se për çfarë mund të jetë kjo ndarje.

Sipas Luizit mund të jetë diçka e ngjashme me rradhën e kaluar, ku banorët duhet të nominojnë në çift në dhomën e rrëfimit.

Luizi i cili është në këtë ndarje me Kiarën, tha se do ta dalin në nominim ‘kokë më kokë’.

“Unë dhe Kiara do dalim në nominim kokë më kokë” çfarë po paralajmëron Luizi
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!