featured

Olta Gixhari flet pas daljes nga BBVA për bashkëshortin: E kishte marrë malli shumë, nga mendorja ishte shumë mirë

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, ka dhënë intervistën e parë pas daljes nga Big Brother VIP Albania.

E ftuar në “Më lër të flas”, ajo ka folur për eksperiencën brenda, largimin nga shtëpia e po ashtu edhe për banorët e tjerë.

Mes tjerash, artistja ka komentuar edhe raportin që ka tashmë me djalin dhe bashkëshortin e saj, Dorin.

Njëra nga pyetjet e parashtruara nga vëllezërit Veshaj ishte nëse e gjeti burrin siç e kishte lënë.

“Meqë natën e spektaklit që unë dola djali ishte pak i ftohtë dhe u duk sikur ishte larguar apo më kishte harruar, kur shkova në shtëpi ai hidhej mbi krevat dhe thoshte “mami, mami të dua shumë”, u shpreh ajo.

“Dorin e kishte marrë malli shumë. Nga mendorja ishte shumë mirë. U rikuperuam shumë shpejt familjarisht”, tha mes tjerash Gixhari.

Ajo doli papritur nga BBVA duke thënë si arsye mallin e madh që kishte për djalin.

Olta Gixhari flet pas daljes nga BBVA për bashkëshortin: E kishte marrë malli shumë, nga mendorja ishte shumë mirë

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!