featured

Makina përplas disa persona në Tel Aviv, një i vdekur dhe katër të plagosur

Një turist italian është mes të vdekurve në Tel Aviv, pasi një automjet u përplas me njerëzit pranë bregut të detit.

Sipas autoriteteve izraelite, veç viktimës, janë edhe katër të plagosur, ndërsa dyshohet se ishte një sulm dhe se autori i dyshuar është neutralizuar.

Sipas disa mediave të huaja, ka pasur edhe të shtëna, ndërsa nuk dihet nëse njerëzit janë goditur para apo pas tyre.


Top Channel

Makina përplas disa persona në Tel Aviv, një i vdekur dhe katër të plagosur
Giriş Yap

Press Online ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!