featured

Afrona thyen heshtjen për lidhjen me Bleron: Marrëdhënia jonë po vdiste ngadalë

Blero dhe Afrona, vitin e kaluar janë përfolur për ndarjen e tyre.

Ata nuk e pranuar së pari, por më pas u konfirmua ndarja e tyre, shkruan lajmi.net.

Afrona qysh atëherë nuk u prononcua e as nuk komentoi lidhur me ndarjen e saj me Bleron.

Së fundi për emisionin “Prive” ajo ka rrëfyer të gjitha rreth kësaj ndarje.

Ajo u shpreh se ka pasur nevojë për heshje, dhe të punonte, madje, ajo tha se puna e ndihmoi shumë gjatë asaj periudhe.

Afrona thyen heshtjen për lidhjen me Bleron: Marrëdhënia jonë po vdiste ngadalë

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Identifikohu

Identifikohu ose krijo një llogari tani për të përfituar nga privilegjet e Press Online.al - i cili është plotësisht falas!